Wynajem podnośników koszowych

Od 2006 roku świadczymy usługi wynajmu podnośników koszowych do 30 m wysokości. Zastępują one drabiny i rusztowania, a także zwiększają bezpieczeństwo pracowników. Podnośniki pozwalają na szybkie przetransportowanie pracownika na wysokość nawet 10 piętra. Pozwalają także na pracę w poziomie, do 21 metrów od auta. Są stabilne, niezawodne i niezastąpione w przypadku prac wysokościowych.

Nasz sprzęt na wynajem znajduje szerokie zastosowanie przy:

  • pracach remontowo - budowlanych,
  • pracach konserwacyjnych,
  • montażu i demontażu banerów reklamowych i plakatów,
  • pracach dekarsko - blacharskich,
  • montażu konstrukcji stalowych,
  • montażu anten radiowych i TV,
  • pielęgnacji zieleni,
  • wycince drzew,
  • ociepleniach.

Wynajem podnośników koszowych dostępny jest na terenie miasta Radom i okolic.

Wśród naszego sprzętu na wynajem znajdą Państwo samojezdne, nowoczesne maszyny na lekkich podwoziach i małych gabarytach, marki Mercedes Benz oraz Iveco Daily. Każde z naszych urządzeń jest wyposażone w nowoczesne funkcje, dzięki czemu może być wykorzystywane nawet przy trudnych i skomplikowanych pracach. Nasz park maszynowy obejmuje urządzenia koszowe oraz łamane.

Oferujemy wynajem podnośników koszowych na godziny oraz dni. Zapewniamy pomoc wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wymagane prawem uprawnienia do obsługi oraz stosowną wiedzę i doświadczenie. Każdy z naszych pojazdów jest zadbany, przechodzi regularne przeglądy techniczne i jest odpowiednio przygotowywany do realizacji poszczególnych zleceń.

Dbamy o wysokie bezpieczeństwo pracy, dlatego nasze podnośniki koszowe posiadają aktualne badania techniczne, a wykwalifikowani operatorzy pracują zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy.Dbamy o wysokie bezpieczeństwo pracy, dlatego nasze podnośniki koszowe posiadają aktualne badania techniczne, a wykwalifikowani operatorzy pracują zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

Świadczymy usługi 24h na dobę. Nasi doświadczeni pracownicy udzielają porad, ułatwiających wybór maszyny, która będzie najlepsza do danego zadania. Pomogą dobrać odpowiednią wysokość roboczą, udźwig lub odpowiednio długi wysięg boczny. Z naszych usług korzystają zarówno firmy, spółdzielnie mieszkaniowe, jak i osoby prywatne.

Podnośniki koszowe na terenie Radomia lub okolic.