Rozładunki i załadunki

W ramach podejmowanych zleceń wykonujemy różnego rodzaju prace, do których przystosowane są maszyny pochodzące z naszej floty. Wśród nich znajduje się rozładunek i załadunek towarów.

Usługi obejmują, między innymi, przenoszenie kontenerów oraz przesyłek wysokogabarytowych, co pozwala na rozładowanie praktycznie dowolnego transportu. Zajmujemy się także przenoszeniem szalunków i innych przedmiotów tego typu. Maszyny sprawdzają się także podczas przeładunku materiałów budowlanych. Dzięki temu, że oferowane przez nas dźwigi są utrzymywane w dobrym stanie, prace przebiegają sprawnie i bez nieoczekiwanych problemów.

W naszym asortymencie znajdują się żurawie jezdniowo-terenowe, które określa się także mianem „All-Terrain”. Maszyny tego typu wyróżniają się specjalnym podwoziem. Dzięki niemu mogą poruszać się zarówno po szosach, jak i poza nimi, co przekłada się na ich dużą uniwersalność. Z tego powodu żurawie jezdniowo-terenowe są powszechnie wykorzystywane w wielu branżach.

Maszyny są wynajmowane razem z operatorami, którzy potrafią w pełni profesjonalne rozładować lub załadować transport i zadbać o bezpieczeństwo na swoim miejscu pracy. Nasi pracownicy służą także radą podczas wyboru maszyny, dzięki czemu można mieć pewność, że wybrany model będzie w stanie sprostać konkretnym potrzebom. Dźwigi wykorzystywane podczas naszych usług pochodzą od znanych producentów, takich jak Faun, Grove, czy Liebherr. To wszystko sprawia, że wynajem maszyny do rozładunku i załadunku stanowi ciekawą oraz atrakcyjną finansowo alternatywę dla kupna urządzenia.