Budowa hal magazynowych

Do usług świadczonych przy pomocy naszych maszyn zalicza się stawianie hal. Dysponujemy sprzętem, który stanowi nieocenioną pomoc podczas realizacji tego typu inwestycji. Jest on obsługiwany przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych operatorów, co przekłada się na sprawny przebieg prac oraz bezpieczeństwo. Wykorzystywane przez nas żurawie Faun, Grove oraz Liebherr pozwalają na przyspieszenie realizacji inwestycji, co przekłada się na oszczędności. Wielką zaletą naszych maszyn jest ich zwrotność, która bardzo usprawnia układanie kolejnych elementów obiektu.

Hale przemysłowe są powszechnie budowane na terenie całego kraju. Dzieje się tak dlatego, że ich budowa jest stosunkowo tania, podczas, gdy możliwości jakie oferują są bardzo szerokie. Mogą być wykorzystywane np. jako obiekty produkcyjne lub w charakterze magazynów. Ich zaletą jest także fakt, że mogą być dostosowane do przechowywania towarów różnego typu.

Wykonywanie prac przy pomocy dźwigu sprawia, że realizacja projektu przebiega płynniej. W ten sposób ekipa znajdująca się na ziemi może zajmować się łączeniem poszczególnych elementów w większe części, by operator dźwigu podnosił je do góry w celu zamontowania ich w miejscu docelowym.

Wykorzystywane przez nas maszyny są przystosowane do montowania hal nawet w trudnych warunkach terenowych, a także gdy wieje wiatr. Wybór konkretnej maszyny jest zależny od potrzeb danego użytkownika oraz gabarytów wznoszonej hali. Nasi pracownicy służą radą podczas wyboru wynajmowanego sprzętu.