Dźwigi - specyfikacja techniczna

Dźwigi jakimi dysponujemy posiadają udźwig do 50 ton

Pragniemy Państwu zaoferować wynajem sprzętu wraz z w pełni wykwalifikowanym i doświadczonym operatorem. Nasze usługi dźwigowe gwarantują sprawny i profesjonalny przebieg pracy. Każda z maszyn jest utrzymana w bardzo dobrym stanie i przechodzi regularne przeglądy techniczne, dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczeństwo podczas realizacji prac z jej wykorzystaniem.

Świadczymy usługi na terenie Radomia i w jego okolicach. Nasi pracownicy potrafią fachowo doradzić odpowiednie dźwigi, dostosowane do specyfiki konkretnego zlecenia. Poszczególne modele są przystosowane do innych zadań i różnią się, między innymi, wysokością, na jaką można podnosić konkretny ładunek.Potrzebujesz maszyny, która umożliwi Ci postawienie hali, montaż bilbordu lub inne prace budowlane albo pokrewne? Czym prędzej skorzystaj z oferty naszej firmy.

TEREX PPM 400-3

Udźwig - 40 ton
Mobilny dźwig doskonale sprawdzający się przy ciężkich pracach budowlanych, budowie stadionów, hal jak i rozładunku ciężkich maszyn i urządzeń.

FAUN RTF 40-3

Udźwig – 40 ton
Wysięg – 32 metry + 9 metrów bocian
Mobilny dźwig do wykonywania każdej pracy.
Dzięki 3 skrętnym osią doskonale sprawdza się przy szybkim przemieszczaniu się po terenie budowy z możliwością pracy w ciężkim terenie.