Dźwigi - specyfikacja techniczna

Dźwigi jakimi dysponujemy posiadają udźwig do 50 ton

Pragniemy Państwu zaoferować wynajem sprzętu wraz z w pełni wykwalifikowanym i doświadczonym operatorem. Nasze usługi dźwigowe gwarantują sprawny i profesjonalny przebieg pracy. Każda z maszyn jest utrzymana w bardzo dobrym stanie i przechodzi regularne przeglądy techniczne, dzięki czemu możemy zapewnić bezpieczeństwo podczas realizacji prac z jej wykorzystaniem.

Świadczymy usługi na terenie Radomia i w jego okolicach. Nasi pracownicy potrafią fachowo doradzić odpowiednie dźwigi, dostosowane do specyfiki konkretnego zlecenia. Poszczególne modele są przystosowane do innych zadań i różnią się, między innymi, wysokością, na jaką można podnosić konkretny ładunek.Potrzebujesz maszyny, która umożliwi Ci postawienie hali, montaż bilbordu lub inne prace budowlane albo pokrewne? Czym prędzej skorzystaj z oferty naszej firmy.

Terex PPM 400-3

Pojazd charakteryzuje się dużą mobilnością, dzięki czemu sprawdza się podczas prac budowlanych. Z tego powodu jest wykorzystywany np. podczas budowy stadionów lub hal stalowych. Swoją sprawność zawdzięcza napędowi 6x6x6. Dzięki niemu możliwa jest jego praca w różnego rodzaju terenie. Jest powszechnie wykorzystywany także podczas załadunku i rozładunku transportów. Jego maksymalny udźwig wynosi 40 ton, co zapewnia mu użyteczność podczas rozładunku towarów lub podnoszenia materiałów budowlanych na większe wysokości.

Długość wysięgu wynosi 30,4m, pojazd posada także 15m bociana. Dzięki niemu dźwig może być wykorzystywany podczas budowy wyższych obiektów. W maszynie znajduje się silnik Mercedes OM 906 LA 278 KM, który charakteryzuje się solidnością oraz bezawaryjnością, dzięki czemu wykonywane prace przez ten dźwig przebiegają sprawnie.

Faun RTF 40-3

Jego zaletą jest uniwersalność, która pozwala na wykorzystanie go przy niemal wszystkich pracach wysokościowych. Charakteryzuje się także dużą mobilnością, którą zawdzięcza trzem skrętnym osiom. Dzięki nim maszyna może sprawnie poruszać się nawet po trudnym terenie.

Całkowite dozwolone obciążenie wynosi 40 ton, co sprawia, że dźwig może być wykorzystywany np. podczas przeładunku transportów lub dostarczania materiałów na wyższe części konstrukcji.

Jest wyposażony w teleskopowy wysięgnik, który składa się z trzech części i mierzy 30 metrów. Posiada także 16 metrowego bociana. Maksymalna wysokość podnoszenia przy pomocy dźwigu Faun RTF 40-3 wynosi 46m, dlatego maszyna jest w stanie sprawdzić się podczas budowy różnego rodzaju obiektów np. hal stalowych. Jest ona wyposażona w silnik produkowany przez firmę Mercedes oraz półautomatyczną skrzynię biegów, dzięki której obsługa maszyny jest znacznie łatwiejsza.