Prace budowlane

Usługi związane z budownictwem jesteśmy w stanie realizować solidnie i profesjonalnie, przy użyciu podnośników koszowych oraz dźwigów. Dzięki różnorodnym maszynom znajdującym się w naszej flocie, możemy wykonywać wiele rodzajów prac.

Bardzo często podejmujemy się zadań, takich jak stawianie hal, budowa osiedli mieszkaniowych, mostów, stadionów oraz dróg. Świadczymy także usługi związane z wymianą urządzeń ciepłowniczo-chłodniczych.

Podnośniki koszowe to pojazdy posiadające hydrauliczne ramię. Na jego końcu znajduje się platforma albo kosz. Ich wykorzystanie znacznie ułatwia np. malowanie elewacji. W wielu przypadkach stanowią one alternatywę dla rusztowań, których rozstawienie zajmuje dużo czasu. Maszyny są także w stanie zapewnić większe bezpieczeństwo.

Żurawie pełnią bardzo ważną funkcję na placu budowy. Nie tylko umożliwiają sprawny rozładunek materiałów budowlanych, ale także montaż wyższych części konstrukcji. Korzystając z naszych usług można znacznie usprawnić tego typu prace.

Wynajmowany przez nas sprzęt jest dostarczany we wskazane miejsce. W trakcie pracy obsługuje go profesjonalny operator, dzięki czemu realizacja inwestycji przebiega sprawnie. Każda z maszyn jest sterowana przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego operatora. Korzystając z naszej oferty można bez zbędnych problemów zrealizować wszystkie konieczne prace wysokościowe. Udostępniamy Państwu sprzęt, dzięki któremu można wykonać skomplikowane prace budowlane. Oferowane przez nas maszyny pochodzą od znanych i renomowanych producentów, takich jak Faun, Grove, czy Liebherr.